E-Ticaret

E-Ticaret konusunda uzmanlaşan ekibimiz, projenin;

fazlarında müşterilerimize çözüm üretmektedir. Ulusal ve uluslararası e-ticaret proje deneyimimiz ile yerli başlayarak sonrasında yurtdışına açılmak isteyen müşterilerimiz için uzun vadeli planlama desteği ve çözümler sunmaktayız.

Teknoloji, tekstil, hizmet kategorilerinde B2B ve B2C deneyimimiz ile e-ticarete ilk defa girecek müşterilerimiz için yol haritasının belirlenmesinde destek olmakta ve her aşamada işin takip ve danışmanlığını yapmaktayız. E-Ticaret süreç ve teknolojilerindeki gelişmeleri sürekli takip ederek sağladığımız platformu güncellemekte ve hızlıca müşterilerimize sunmaktayız.

Us Commerce E-Ticaret Platformu
Orta ve uzun vadeli e-ticaret yatırımı yapan, kullandığı e-ticaret paketi yetersiz kalan müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bu platform, tüm ERP ve CRM sistemleri ile sorunsuz entegre olabilmekte ve anlık stok ve fiyat senkronizasyonu yapmaktadır. Bu platform her müşteri için kolaylıkla özelleştirilip var olan e-ticaret altyapısının üzerine hızlıca ek modüller geliştirilebilmesi ile her sektör ve ülkede e-ticaret yatırımı yapmak isteyen firmalara ideal ve hızlı çözümler sunmaktadır.